Článek o ničem

25. ledna 2016 v 20:10 | Blackwish
Jedno z mých novoročních předsevzetí bylo psát častěji na blog. Nemám ale moc inspirace, pořád jsem doma a něco dělám, ale nevím, co vlastně celé ty dny dělám, asi bych si měla začít psát deník.

Poslední dobou se toho moc neděje, ale blíží se další koncerty a já jsem plna očekávání toho, až budu moct znova vystoupit na stage. Tam se cítím doma a absolutně sama sebou, kéž by těch koncertů bylo víc! Ale máme s novou kapelou hodně velkých plánů a jestli to všechno vyjde, tak budu strašně ráda a budu o všem informovat!

Jeden z mých posledních obrazů - Maria Brink

Dělá mi problém spánek. Večer nemůžu usnout (došly mi prášky na spaní) a ráno se nemůžu probudit. Zdají se mi hodně živé sny, tak živé, že mě to až někdy děsí. Tady je zápis z deníku obsahující část jednoho snu:

"Usnula jsem se a probudila do lucidního snu. Byl zřetelnější než obvykle. Začalo to tím, že jsem si pustila nějaký film a jakýmsi způsobem jsem se do něj dostala. Přišlo mi to fajn, protože to vypadalo, že mě nikdo nevnímá a já můžu v jakéhokoli úhlu koukat na to, co se děje. Sledovala jsem dvě osoby, které se spolu bavily a nevím proč mě napadlo, že se jedné z nich dotknu. Pamatuju si, jak se k ní blížila moje ruka, když na mě ta osoba promluvila. Ale nebyla to ani tak řeč, jako spíš pocit, předaná myšlenka, telepatie. Dala mi najevo ať jdu za ní a tak jsem šla. Došla jsem do jakési velmi temné budovy a následovala jsem osobu. Byla ale příliš rychlá a já e rozhodla, že když už jsem v tak parádní realitě, tak si budu dělat, co chci. Nemůžu vám popsat, jak neskutečně to bylo reálné. Cítila jsem jak chodím a jak se mi u toho napínají svaly, cítila jsem, jak dýchám, cítila jsem povrch toho, čeho jsem se dotkla, věděla jsem, že je to "jen sen", věděla jsem, že spím, ale zároveň jsem byla tak strašně moc vzhůru, jako snad nikdy předtím. Moje mysl byla úplně vzhůru a čistá. "

Koupila jsem si knížku o lucidních snech a zatím to vypadá velmi zajímavě. Vzhledem k tomu, že spím asi tak 12 hodin denně, tak mě hrozně baví se ve svých snech pitvat a užívat si je. Máte taky lucidní sny?

Kromě spaní se snažím zase trochu malovat a tvořit. S kapelou máme nový song a brzo se budete moct těšit na nové fotky!

Pořád bojuju s tím, že mi je často špatně a nevolno a zjistila jsem, že nejlepší je pořád něco dělat. Když se ráno probudím a cítím nevolnost, motání hlavy a absolutní nechuť k tomu cokoli udělat, je nejlepší prostě zapomenout na to, jak se člověk cítí a začít. Třeba s něčím malým jako je najíst se, vykoupat, utřít nádobí, pomazlit kočky. Ale jakmile zůstanu v posteli, tak se z ní nevyhrabu a je mi hůř. Just keep doing!

No, moc zajímavé čtení to asi nebylo, ale mám nějaký zmatek v hlavě (už zase), tak jsem alespoň něco "hodila na papír".

Fight X Faith

Blackwish
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Kája Kája | Web | 26. ledna 2016 v 6:58 | Reagovat

Dělání je lék, o tom už se ví moc dlouho. :) A je to pravda. Ty obrazy jsou fakt super, nechceš je někde vystavovat, třeba v rámci koncertu?

Jinak ti přeji, ať se tvůj stav stále zlepšuje. :)

2 blackwish blackwish | 26. ledna 2016 v 13:32 | Reagovat

[1]: Děkuju:) Během koncertu asi ne, ale třeba někdy časem nějakou výstavu udělám . . .:)

3 Háňa Háňa | 29. ledna 2016 v 21:02 | Reagovat

Ahoj nějaká výstava by byla fajn :) moc hezky maluješ, jinak ti držím palce aby ti bylo líp a líp :)

4 blackwish blackwish | 31. ledna 2016 v 14:27 | Reagovat

[3]: díky moc!!! :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama