Úspěšná

22. února 2016 v 22:24 | Blackwish
Deprese zase přecházejí ve veselé dny a tak mám větší chuť k tomu napsat sem něco pozitivního:)

Jak jsem naznačila v minulém článku, mám za sebou aktuálně dva vcelku úspěšné koncerty. První byl minulou sobotu v Brně na Melodce s kapelou ONA. Bylo tam sice méně lidí, ale všichni byli moc milí a koncert proběhl myslím dobře. Mělo by být i nějaké video a víc fotek, až budou, určitě to sem zase všechno naspamuju.

ONA

A minulý týden ve čtvrtek jsme měli koncert i s mou druhou kapelou, projektem LateXjesuS. Byli jsme v Praze na semifinále soutěže MetalGate Massacre. K našemu velkému překvapení jsme o jeden hlas vyhráli a postupujeme tak do finále. Budu ráda, když všichni dojdete, podpoříte nás a pomůžete nám vyhrát;)

LateXjesuS

Nejlepší na tom všem koncertování a tvoření je zpětná vazba. Já třeba miluju, když lidi tleskají a řvou, je to prostě úplně nejlepší píseň. Mám pak pocit, že to co dělám, dělám dobře a že to k něčemu je. Ráda předávám pozitivní energii a bavím lidi. A pokud k tomu můžu přidat i nějaké "hluboké posleství" je to pro mě dokonalá terapie. Ale abych se dostala k věci. Přikládám odkazy na dvě reportáže (z obou koncertů), které mi vykouzlily úsměv na rtech a chuť pokračovat:

Z koncertu o ONA:


"Poslední jméno na playlistu -ONA, vedená poměrně známou zpěvačkou Silvií, hrála pro pár lidí, avšak myslím, že i tak se koncert vydařil. Silvie vystoupila se zajímavou vizáží a předvedla pro ni typicky živelnou, energickou show, kterou dokáže ovládat lidi pod pódiem"


" (...) těžiště bylo ve skvělé vokální práci Blackwish, která se nebála střídat čisté pasáže s řevem i skřehotem. Do toho na pódiu tančila, svíjela se a nebála si zajít i mezi diváky. Prostě dělala z vystoupení zajímavou interaktivní show. I charismatický cover od Abby podtrhnul neortotodoxnost celého vystoupení. "

Video z koncertu:

Tak, moje ego je spokojené a jak jsem psala - pokud se budete 3.3 nudit, tak doražte do Prahy;)


 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 anchovickal anchovickal | Web | 23. února 2016 v 17:23 | Reagovat

Super vystoupení :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama