Aktuality ze života Blackwish

28. března 2016 v 22:06 | Blackwish
Dala jsem si jako jedno z letošních předsevzetí, že budu alespoň jednou týdně psát na blog. No, moc se mi to nedaří, tak se to pokusím napravit následujícím článkem, který bude vlastně o ničem, protože sama ještě nevím, co se chystám napsat.


Tak nějak přemýšlím, co se u mě poslední dobou stalo zajímavého, o čem bych se s vámi mohla podělit. Hodně času trávím doma a flákám se. Až je mi z toho někdy smutno nebo z toho mám špatnou náladu a špatný pocit ze sebe sama. Jinak jezdím každý týden poctivě do Třebíče, kde zkoušíme s mou novou kapelou ONA. Momentálně nahráváme a dáváme do kupy koncerty. Myslím, že tento rok bude koncertně velmi zajímavý, těště se!
Cestou do Třebíče se mi často stává, že potkám nějaké nové zajímavé lidi, když čekám na vlak, nebo i v něm. Jednou jsem si třeba parádně popovídala s mladým knězem (který vypadal jako ajťák) o těžkostech psychické nemoci, nebo jsem potkala slečnu pracující ve výchovném ústavu pro nevychovatelné děti. A nedávno jsem se dala do řeči s jedním romem. Celou cestu na mě divně koukal a ptal se mě jestli nemám nějaké drogy, když mám tak rozjeté zorničky (vedlejší účinek mé medikace). Nechtěl mi věřit, že nejsem sjetá ničím jiným, než svými prášky. Ptala jsem se ho, co dělá a on mi na to odpověděl: "No kradu přece, jako každej cikán!"A když nejsem doma ani v Třebíči, tak se snažím potkávat s přáteli nbo objevovat nějaká záhadná místa. Musím vymyslet nějakou další super výpravu, už se mi ozývají lidé, kteří by mě tentokrát nenechali jít samotnou :)

Nedávno jsem byla třeba na takové spontánní výpravě s kamarádem. Byla už tma, ale my se rozhodli, že půjdeme na urbex. Vzala jsem ho do "svých opuštěných zahrad". A musím říct, že když takhle lezete na půdu opuštěného domu v noci, je to úplně jiný zážitek! Kromě toho jsme také po tmě sbírali šnečí ulity. Mám jedno místo, kde jich je spousta a protože miluju mušle, kamínky a tak různě, ulity se nevyhnuly mému zájmu a já už jich mám doma asi dvě kila. Momentálně si z nich vyrábím parádní podprsenku na koncerty. Ještě teda uvidím, jak to bude ve finále vypadat, protože podprsenka z ulit, to je trochu divné!

Mám taky rozdělaný obraz Evy Green. Zkouším akvarely a musím uznat, že je to pro mě úplně nové! Máte s ním někdo zkušenost?

Další věc, co zkouším je no-poo. Ač to zní dosti divně, ve skutečnosti se jedná o novou metodu mytí vlasů - bez šamponu. Místo toho používám žitnou mouku (smíchanou s vodou), ocet a pak to celé přeliju ovocným čajem aby mi vlásky pěkně voněly! Zatím to praktikuji asi měsíc a jsem spokojená! Mám pocit, že mi vlasy houstnou a jsou kvalitnější, uvidíme, jak to půjde dál!

Pokusím se brzo zase napsat, dávají se do kupy velmi zajímavé věci, kterých budu součástí a nemůžu se dočkat, až vás s tím vším seznámím!

A na konec všem přeji krásné Velikonoce :)

Vaše Blackwsih
Faith/Fight
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Kája Kája | Web | 29. března 2016 v 6:55 | Reagovat

Jsem zvědavá na tu podprsenku, doufám, že ji tady ukážeš!

2 blackwish blackwish | 29. března 2016 v 14:42 | Reagovat

[1]: To rozhodně! ;)

3 dadainka dadainka | Web | 29. března 2016 v 21:00 | Reagovat

Taky bych se koukla :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama