Opuštěné zahrady, sekta v lesích a válečné kryty

15. března 2016 v 15:55 | Blackwish
Minulý pátek jsem byla na dobrodružné výpravě! Nikdo se mnou nechtěl jít, tak jsem se odhodlala jít sama a musím uznat, že to bylo docela dobrodružství! K tomu pár dnů předtím blízko mého bydliště někdo ubodal slečnu mého věku, takže adrenalin.
Cílem mé výpravy byly opuštěné zahrady, pak jedna cesta lesem o které se říká, že vede k sektě za níž by měly být poválečmé kryty.


Vydala jsem se do svých oblíbených opuštěných zahrad, abych se dostala na místa, která jsem ještě nenavštívila. Objevila jsem pár rozpadlých baráčků, vozík s cukrovou vatou a sněženky. Nic moc. Pokračovala jsem zahradami dál a najednou slyším hlasy. Tak jsem se rychle a nenápadně vyplížila zpátky a když jsem si nenápadně šla po cestě kolem oné zahrady, vidím bezdomovce, kteří koukají co se děje.


Měla jsem sebou baterku, protože jsem měla v plánu dostat se do jedné z chatek, kterou jsem minule nemohla přezkoumat celou, protože tam byla půda, kde byla tma. Plot byl jaksi líp zabezpečen, tak jsem se prodrala dovnitř, chvíli jsem uvízla a modlila se, aby nešel nikdo kolem. Došla jsem k cíli a zjistila, že chata je zabezpečená, takže tak opuštěná asi nebyla. Tak jsem si řekla, že se projdu tou zarostlou zahradou a uvidím, co najdu. A ke svému nemilému překvapení jsem slyšela paní z vedlejší zahrady, jak zoufale volá psa, krerý se jí asi zaběhl. Paráda, říkám si, někde kolem bude určitě ten vrah, teď mě spatří ta paní a zavolá policisty a do toho mě přepadne Tlapka, který už má určitě mou stopu. Jako zloděj jsem se schovávala za stromem a užívala si ten adrenalin a pak jsem se vyplížila ze zahrady zpátky, abych pokračovala ve svém výletu.Vydala jsem se po lesní stezce, která by měla vést k sektě. Znám tuhle "historku" o její existenci už od základní školy, ale nikdy jsem neměla příležitost si to ověřit na vlastní pěst.
Prodítala jsem se křovím a podrostem, až jsem se opravdu dostala k jakémusi stavení. Zda-li to byla sekta, to nevím. Dům vypadal užívaně, ale momentálně prázdně. Ale stejně na mě ta podivná stavba v údolí zarostlém křovinami a mechem působila prazvláštně.

Sekta?

Poslední, co jsem chtěla objevit, byly válečné kryty, které by měly být kousek za "sektou". Koukala jsem do svahů a měla pocit, že všude vidím díry do země, ale vždycky to byl pařez nebo něco podobného. Už jsem byla celá unavená a rozcuchaná od větví a rozhodla se, že půjdu zpátky. A co nevidím! Jakousi stavbu, skrýš, bunkr? Dřevená hobití chajda v údolí na takovém místě, že pochybuju, že o ní někdo vůbec ví. A přesto tam byly pečlivě vyskládané flašky od alkoholu. A vůbec mě celá ta stavba udivila. Řekněte mi, kdo si dá takovou práci (bylo to z části vydlabané ve svahu), aby vytvořil něco, co vlastně k ničemu není a je to na nepřístupném místě? Každopádně jsem se rozhodla, že až nastane zombie apokalypsa, bude to perfektní úkryt!Tak a teď mi řekněte, kdo si dá takovou práci, aby odnesl značku doprostřed neprostupného lesa? :O

A k dokonalému zakončení výpravy jsem za chatkou objevila dvě velké díry do země, které by teoreticky mohly být větracími šachtami, nebo zapadanými vchody do zmiňovaných krytů!

 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Lúmenn Lúmenn | Web | 16. března 2016 v 11:52 | Reagovat

Takžes ty kryty našla nebo to byl jen ten malej úkrytek a ty opravdový čekají na objevení? Jéé, kdybych věděla, že někm deš, šla bych, mi příště rovnou napiš zprávu:)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama