Mike Terrana a jeho návštěva Brna

3. dubna 2016 v 22:36 | Blackwish
Mike Terrana, jeden z nejlepších metalových bubeníků na světe, si udělal výlet do Brna, aby tu natočil svůj nový videoklip. Natáčelo se ve Zbrojovce a pak v brněnském Music lab. A právě tam jsem se dostavila, abych "strýčka Mika" zase jednou viděla a zjistila jak se má a co je nového!


V průběhu natáčení jsem uvnitř místnosti, kde se tak dělo nebyla, nicméně po skončení natáčení jsme se tam s pár dalšími fanoušky, kteří o akci věděli, dostali a Mike nám věnoval trochu toho svého času. Jako vždy byl velmi upovídaný a sršel humorem. Stáli jsme v kroužku a fascinovaně poslouchali co všechno nám povídal. Bylo to zvláštní setkání, protože většinou jsem Mika viděla obklopeného spoustou fanoušků a tohle bylo tak jaksi imtimnější a v jistém slova smyslu exklusivní.

Pro mě osobně bylo nejvíc fascinující, že si mě nejen pamatoval (dělala jsem s ním před šesti lety rozhovor), ale dokonce věděl, že jsem hudebník!

Po "klábosení" se stalo něco velmi jedinečného - Mike Terrana, oblečený v obleku, nám zazpíval píseň! Jak říkala kamarádka - nikdy by mě nenapadlo, že budu tančit v rytmech swingu pod pódiem, kde zpívá zrovna on.

Je to úžasná osobnost! Nemůžu se dočkat, až bude jeho videoklip hotový a zveřejněný!


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama