Aktuality ze života Blackwish

20. května 2016 v 12:30 | Blackwish
Už zase to psaní nějak flákám, tak tady máte článek o tom, co zrovna dělám a co je u mě nového:

Mám za sebou 4 koncerty, myslím, že byly celkem úspěšné. Miluju být na podiu! Přikládám video z jedné soukromé akce. Komě toho jsme hráli s LateXama kousek od Slavkova, s ONA v Rakvicích a v Jihlavě. Další koncerty se blíží, 4.6 budu mít koncertní den, budu muset odehrát dva koncerty za jeden večer, z toho jeden je v Brně (s LxJ) a druhý v Třebíči (s ONA). Tak snad to zvládnu, bude to hardcore!

ONA - soukromá akce

Jinak pokračuje moje spolupráce s hnutím Práh, kde se snažím dělat osvětu ohledně psychických nemocí. Možná, že s tím pořád otravuju, ale přijde mi to hodně důležité. Zbláznit se může každý a "bláznů" je kolem vás víc, než si myslíte. Myslím, že je důležité, aby se za to člověk nestryděl a hlavně aby okolí pochopilo, že to není žádný med a že je to onemocnění jako každé jiné a není třeba se na tyto lidi dívat přes prsty!

Už mám hotovou ulita-podprsenku!! Pořád nevím, co si o ní mám vlastně myslet, ale určitě je šílená!


Jinak se toho u mě moc neděje . . . Bývá mi často smutno. Teď se mi třeba zdál nádherný a hrozně živý lucidní sen (asi o lucidních snech napíšu další článek), kdy jsem se vrátila do doby, kdy byla malá moje mamka, procházela jsem se jejím bytem a nasávala atmosféru. Bylo mi neskutečně dobře a když jsem se probudila, tak jsem brečela, protože jsem tam chtěla zůstat. Někdy mám problém s každodenní reralitou. Přijde mi hrozně těžká a omezující. Člověk musí vstávat, jíst, pracovat, umývat se, chodit na záchod. Jsou to prkotiny, ale jak by byl život jednodušší, kdyby se nemusely řešit!

Také pokračuju v přepisování svých starých deníků a ještě jsem se nezbavila myšlenky napsat knihu. Někdy je to veselé čtení a někdy ne, ale je to pro mě poučné a velmi zajímavé, vidět ten vývoj od devíti let, kdy jsem s psaním začala, před pubertu, která se mnou mlátila, až po "dospělácký" život a následně záznamy z blázince. No uvidíme, jak to dopadne!

Nějak poslední dobou nestíhám věci, které jsem stíhala předtím a dělaly mi radost - malování, urbex a posilování. Měla bych se do toho zase pustit. Minimálně jít na nějakou zajímavou výpravu, abych měla o čem psát! Už se mi ozvali nějací lidé, že by šli se mnou.

Tak to je ode mě dnes asi vše, doufám, že se máte krásně a nezapomeňte: FAITH X FIGHT!!

Přikládám ještě pozvánku na koncert, který už sice proběhl, ale myslím, že je to docela vtipné video :)

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama