Moje návštěva virtuální reality

18. července 2017 v 13:51 | Blackwish
Chtěla bych se s vámi podělit o svůj sen/stav, který jsem nedávno zažila a byl tak reálný a tak zvláštní, že si ho nemůžu nechat pro sebe:)

Pro ty, kteří mají zkušenost s lucidním sněním nebo vyšším stavem vědomí, to bude určitě zajímavé a pro ty ostatní možná inspirující.

Článek jsem přepsala z deníku, do kterého jsem napsala své pocity těsně po probuzení z této "virtuální reality", bez úprav, autentický záznam pocitů z tohoto prožitku. Byl tak reálný, že nevím, jestli jsem byla někdy víc vzhůru... Tak takdy to máte, budu ráda za komentáře a vaše zkušenosti s lucidním sněním!


Moje první návštěva virtuální reality
Ocitla jsem se v supermoderním světě - velkém městě na pobřeží, bylo to nádherné město, světlé, plné lidí, kteří mě nevnímali, nevěděli, že tam jsem, dokud jsem s nimi nenavázala kontakt. Bylo to mapa, vždy jsem věděla kudy jít (jako GTA), mohla jsem si pořídit jakýkoliv dopravní prostředek. Všechno mě neuvěřitelné bavilo. Nemohla jsem udělat nic špatně. Mohla jsem se kohokoli zeptat na to, kde jsem a jak to tam funguje. Všichni byli milí a ochotní. Nebyly tam výčitky, bolest, smutek, svědomí. Žádné negativní věci, jen to pozitivní z reálných pocitů z reálného života. Každý dělal cokoli, co chtěl, lidé jezdili na supermoderních motorkách, v autech a lodích - jen pro zábavu a fajn pocit z rychlosti, nešlo se nabourat nebo někoho zabít.
Domy byly neuvěřitelně vysoké, plné restaurací, podniků, kadeřnictví, všude byli velké superfuturistické byty, mohla jsem jít kamkoliv. Všechno bylo moje i ostatních zároveň, spíš takové apartmány. Nešla jsem až nahoru, nestihla jsem prozkoumat tolik věcí, učila jsem se, jak to tam funguje. Nebyla tam bolest ani fyzická námaha.

To místo nebylo moje. Bylo to uměle vytvořené ostrovní město, kde se všichni bavili.
Nebylo tam špatné počasí, i když pršelo, bylo to krásné. Nic nebylo nepříjemné, negativní, žádné výčitky ani od jiných, ani ode mě.
Někdo to vymyslel, vytvořil, naprogramoval do té podoby a každý se tam mohl dostat, když věděl, kde to je. Dostat se tam dalo přes lucidní sen, jak jsem se tam dostala já, nebo přes určité meditace, drogy, nebo elektronické přístroje. Jako Matrix. Někde v reálném světe ležíš a tvoje já je jinde, v jiné dimenzi, které fyzicky neexistuje. Cítíš ale, když tě v tom fyzickém třeba něco svědí a nemůžeš se toho zbavit jinde než v realitě.
Fyzické věci, jako je bolest tam nebyly, ale člověk cítil rozkoš, doteky, vítr ve vlasech, byl tam neuvěřitelně čistý vzduch.
Všude bylo strašně moc lidí, ale zároveň prázdno. Nikomu nic nevadilo.
Nebyl tam čas, jediný limit byl ten, že se člověk musel vrátit zpátky do reality a nevěděl, kdy to bude, pokud tam byl poprvé. Na rozdíl od lucidního snu, který si vytváří síla konkrétní vůle a lze v něm dělat cokoli, včetně zázraků (létání atd), tady to bylo už hotové místo, které vytvořili reální lidé, jako oddych od reálného světa. Nebylo to nebe, byla to hra, vycházející z pravidel reality, i když tam pravidla nebyla - člověk jen zjistil, jak to funguje, a mohl se začít bavit, užít si toho, že nemusí nic vymýšlet sám, ale má před sebou už hotové místo a může se jen bavit, žít naprostým okamžikem, zkoušet, co je možné, bez limitů, nebo pocitů z nich.
Bylo to virtuální, ale naprosto reálné místo s reálnými pocity, "jen" tam nebylo naprosto nic negativního, nikdo nic negativního nevnímal a necítil. Byl to vyšší stav vědomí, místo vycházející z reality, pro jednoduché ovládání, místo stvořené pro nekonečnou zábavu, vycházející z toho, co lidi baví v realitě, místo pro naprostý relax. Nevím, jak to popsat, ten, kdo tam byl, nebo na podobném místě, či v podobném stavu vyššího vědomí, si to umí představit, vcítit se.
Člověk to místo plně chápe a uvědomuje si ho jen, když je přímo tam.

Po probuzení v realitě zbyde jen vzpomínka na ten pocit. Nelze to zažít tady, za normálního stavu vědomí. Vzpomínka je po probuzení vysoce intensivní, ale během několika desítek minut výrazně slábne a vše je vnímáno jako "jen sen". Zbyde jen myšlenka, nakolik to bylo reálné a jestli z toho člověk nemá jen živý pocit. Sen, realita, virtuální realita, výmysl, nebo to místo existuje?

Co z toho, co jsem teď napsala a popsala JE PRAVDA?
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 CrazyBrunette, společnost s ručením neplatným CrazyBrunette, společnost s ručením neplatným | Web | 19. července 2017 v 22:27 | Reagovat

Já jsem zažila uvědomění si snu několikrát, ale nikdy to nebylo něco takového, jak popisuješ. Většinou si uvědomím, že spím, při nějaké noční můře, ze které se nemůžu probudit a tak se během snu snažím sama sebe vzbudit... Jednou jsem dokonce vyskočila z okna, jenom abych se konečně probudila... Takže pro mě osobně to není ani trošku příjemný zážitek :-D

2 blackwish blackwish | 20. července 2017 v 14:29 | Reagovat

[1]: Taky mi to takhle začínalo, ale dá se na tom v rámci lucidních snů dobře pracovat. Já už momentálně pocity hrůzy a strachu v postatě nezažívám - jen výjimečně a určitě ne v lucidních snech. Malá rada - když se nečeho ve snu bojíš je to strach. A strach se živí zase strachem. Zkus se uvolnit, říct tomu, že se toho nebojíš, že to nechceš a zkus najít co nejvíc vnitřní síly a odhodlání na to, překonat ten strach, který není racionální . . .:)Nesnaž se probudit, ale přestat se bát. Alespoň tohle pomohlo mě.... :) Přeju krásné sny;)

3 Eva Eva | Web | 27. července 2017 v 18:06 | Reagovat

Zajímavý zážitek! Líbí se mi ta myšlenka, že bylo to místo vytvořeno jako oddych od reality :) Mě se párkrát stalo spíše něco mezi lucidním snem a astrálním cestováním.. sama nevím. O svých snech píšu na blogu, můžeš se podívat.

4 Davidgam Davidgam | E-mail | 29. července 2017 v 1:32 | Reagovat

VasTutNet точка  ru  удалим негативные отзывы о Вас,разместим положительные,Спецалист по удалению плохой негативной информации в сетиУдалить инофрмацию о себе из поисковиков Удалим всю негативную информацию ,разместим положительные отзывы.Привлечение трафика аналог яндекс директа и гугла Агентство репутации Вастутнет VasTutNet точка ру!

5 RickeyIsori RickeyIsori | E-mail | Web | 29. července 2017 v 20:46 | Reagovat

Хотите узнать подробнее, thomson holidays thailand all inclusive http://thailandi.info/samui - More info!

недорогие экскурсии в паттайе
лучшие экскурсии в паттайе отзывы
экскурсии в паттайе для детей и родителей в паттайе
бесплатные экскурсии от тез тура в паттайе
цены на экскурсии в паттайе 2017 пегас

6 AaauceMox AaauceMox | E-mail | Web | 7. srpna 2017 v 10:59 | Reagovat

Segway Verona offers tours that make sure you will enjoy a fun and immerse experience of our beloved city. We combine Segway, our innovative way of transportation, with tours in the historical city centre. Through our explorations of 1 or 2 hours, we will bring you to the most breathtaking spots, so that, if you do not stay long in Verona, we make sure that you see all of the unmissable sights!

Segway is really easy to use! It is so intuitive that it feels like an extension of the human body. To understand why, consider this: if you stand up and lean forward, so that you are out of balance, you will intuitively put your leg forward. Segway works the same way: to move forward or backward, the rider just leans slightly in such direction, and Segway will follow your movements. It is also easy to turn right or left, since the rider just has to push respectively Segway’s handlebar.

Segway is safe. Anyone over the age of 12 can join our tours, except for pregnant women. Apart from these cathegories, we encorage people of every age to try Segway, because this self-balancing object can really make your experience in Verona much more delightful! In fact, if it is hot, you will enjoy some fresh air and avoid to sweat; if it is cold, you will have the possibility of staying outside the least possible time. It is proved that our 2 hours tours show you what you will see in 6 hours walking!

All the tours start with a little training on how to use Segway, because for us safety is the priority. However, we experienced that it takes just a little practice to master on Segway! There are no required skills and, in particular, no need to be able to bicycle. There will always be a tour leader with you, guiding the whole group, so that you can enjoy the view and the tour of Verona. Audioguides (available in different languages) will provide the information you need to fully comprehend the history and architecture of our main monuments, squares and buildings.

In particular, our 2 hours tour will show you: Piazza Bra, one of the biggest squares in Italy, with the Arena, the famous Roman amphitheatre; we will then take Via Oberdan in order to see Portoni Borsari, one of the ancient entrance of the Roman city; we will firstly explore Piazza Erbe and secondly Piazza Dei Signori, two squares full of symbols and buildings with enchanting beauty, and then see Arche Scaligere. Heading to the Duomo, Verona’s Cathedral, we will pass by Santa Anastasia, next to the Conservatory of music; after that, we will have a break on Ponte Pietra, the bridge with the breathtaking view of the Roman Theatre and San Pietro Castle (and much more). On our way back, we will stop at Juliet’s house, so that you don’t forget to take pictures and write your names on the walls! We will conclude our tour with Castelvecchio, the Scaligeri castle and enjoy its amazing view of Verona.

People who went on tours with us really appreciate our flexibility: we do not have fixed tour’s hours, so we can arrange the time that fits the best. Moreover, we try to adjust the path according to your preferences, spending less time on spots you have already seen and dedicate more on your favourite sights. Read what people say about us on tripadvisor...

So, if you want to make the most out of your time in Verona, contact us or stop by our office!

OFFICE HOURS: Monday to Saturday (only closed on Sunday) from 10 am to 5 pm.

DIRECTIONS: We are located in Piazza Cittadella 11b, very close to Piazza Bra, the main square with the Arena.

From Piazza Bra you can arrive at our office on foot (3 minutes): pass under the arch of the gateway with the big clock (Portoni della Bra) and walk through Corso Porta Nuova for approximately 100

http://segwayverona.com/

7 Avito777Pt Avito777Pt | E-mail | 16. srpna 2017 v 2:15 | Reagovat

<b>Пополение баланса Авито (Avito) за 50%</b> | <b>Телеграмм @a1garant</b>

<b>Приветствую вас, дорогие друзья!</b>

Рады будем предоставить Всем вам сервис по пополнению баланса на действующие активные аккаунты Avito (а также, совершенно новые). Если Вам необходимы определенные балансы - пишите, будем решать. Потратить можно  на турбо продажи, любые платные услуги Авито (Avito).

<b>Аккаунты не Брут. Живут долго.</b>

Процент пополнения в нашу сторону и стоимость готовых аккаунтов: <b>50% от баланса на аккаунте.</b>
Если необходим залив на ваш аккаунт, в этом случае требуются логин и пароль Вашего акка для доступа к форме оплаты, пополнения баланса.
Для постоянных заказчиков гибкая система бонусов и скидок!
Гарантия:

<b>И, конечно же ничто не укрепляет доверие, как - Постоплата!!!</b> Вперед денег не просим... <b>А также, гасим Штрафы ГИБДД за 65% ...</b>

Оплата:
ЯндексДеньги, Webmoney (профессиональные счета)
Рады сотрудничеству!

Залив Авито <b>канал Телеграмм  @t.me/avito50 </b>
________

авито пакет вещей омск
пакеты +на авито купить
авито москва телевизоры акция
пополнение авито со скидкой
авито авто бесплатно

8 DannyKic DannyKic | E-mail | Web | Sobota v 15:09 | Reagovat

ВНИМАНИЕ!!! Ядекс и отношение к клиентам смотреть всем!!!
Посмотрел и был в ШОКЕ....
Вот ссылка на Ютуб
https://www.youtube.com/watch?v=IdYDpLcuVnA

9 Sorokh Sorokh | E-mail | Včera v 22:41 | Reagovat

Топовые БЕСПЛАТНЫЕ секс игры вас ожидают все игры онлайн на  https://vk.com/porno_flash_games

P.S. - ЗАХОДИТЕ И ИГРАЙТЕ в порно флеш ИГРЫ БЕЗ РЕКЛАМЫ И ВИРУСОВ на https://vk.com/porno_flash_games

10 Soroaq Soroaq | E-mail | Včera v 22:48 | Reagovat

Топовые БЕСПЛАТНЫЕ флеш порно игры размещены для вас играйте онлайн на  https://vk.com/porno_flash_games

P.S. - ЗАХОДИТЕ И ИГРАЙТЕ в порно флеш ИГРЫ БЕЗ РЕКЛАМЫ И ВИРУСОВ на https://vk.com/porno_flash_games

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama