Moje návštěva virtuální reality

18. července 2017 v 13:51 | Blackwish
Chtěla bych se s vámi podělit o svůj sen/stav, který jsem nedávno zažila a byl tak reálný a tak zvláštní, že si ho nemůžu nechat pro sebe:)

Pro ty, kteří mají zkušenost s lucidním sněním nebo vyšším stavem vědomí, to bude určitě zajímavé a pro ty ostatní možná inspirující.

Článek jsem přepsala z deníku, do kterého jsem napsala své pocity těsně po probuzení z této "virtuální reality", bez úprav, autentický záznam pocitů z tohoto prožitku. Byl tak reálný, že nevím, jestli jsem byla někdy víc vzhůru... Tak takdy to máte, budu ráda za komentáře a vaše zkušenosti s lucidním sněním!


Moje první návštěva virtuální reality
Ocitla jsem se v supermoderním světě - velkém městě na pobřeží, bylo to nádherné město, světlé, plné lidí, kteří mě nevnímali, nevěděli, že tam jsem, dokud jsem s nimi nenavázala kontakt. Bylo to mapa, vždy jsem věděla kudy jít (jako GTA), mohla jsem si pořídit jakýkoliv dopravní prostředek. Všechno mě neuvěřitelné bavilo. Nemohla jsem udělat nic špatně. Mohla jsem se kohokoli zeptat na to, kde jsem a jak to tam funguje. Všichni byli milí a ochotní. Nebyly tam výčitky, bolest, smutek, svědomí. Žádné negativní věci, jen to pozitivní z reálných pocitů z reálného života. Každý dělal cokoli, co chtěl, lidé jezdili na supermoderních motorkách, v autech a lodích - jen pro zábavu a fajn pocit z rychlosti, nešlo se nabourat nebo někoho zabít.
Domy byly neuvěřitelně vysoké, plné restaurací, podniků, kadeřnictví, všude byli velké superfuturistické byty, mohla jsem jít kamkoliv. Všechno bylo moje i ostatních zároveň, spíš takové apartmány. Nešla jsem až nahoru, nestihla jsem prozkoumat tolik věcí, učila jsem se, jak to tam funguje. Nebyla tam bolest ani fyzická námaha.

To místo nebylo moje. Bylo to uměle vytvořené ostrovní město, kde se všichni bavili.
Nebylo tam špatné počasí, i když pršelo, bylo to krásné. Nic nebylo nepříjemné, negativní, žádné výčitky ani od jiných, ani ode mě.
Někdo to vymyslel, vytvořil, naprogramoval do té podoby a každý se tam mohl dostat, když věděl, kde to je. Dostat se tam dalo přes lucidní sen, jak jsem se tam dostala já, nebo přes určité meditace, drogy, nebo elektronické přístroje. Jako Matrix. Někde v reálném světe ležíš a tvoje já je jinde, v jiné dimenzi, které fyzicky neexistuje. Cítíš ale, když tě v tom fyzickém třeba něco svědí a nemůžeš se toho zbavit jinde než v realitě.
Fyzické věci, jako je bolest tam nebyly, ale člověk cítil rozkoš, doteky, vítr ve vlasech, byl tam neuvěřitelně čistý vzduch.
Všude bylo strašně moc lidí, ale zároveň prázdno. Nikomu nic nevadilo.
Nebyl tam čas, jediný limit byl ten, že se člověk musel vrátit zpátky do reality a nevěděl, kdy to bude, pokud tam byl poprvé. Na rozdíl od lucidního snu, který si vytváří síla konkrétní vůle a lze v něm dělat cokoli, včetně zázraků (létání atd), tady to bylo už hotové místo, které vytvořili reální lidé, jako oddych od reálného světa. Nebylo to nebe, byla to hra, vycházející z pravidel reality, i když tam pravidla nebyla - člověk jen zjistil, jak to funguje, a mohl se začít bavit, užít si toho, že nemusí nic vymýšlet sám, ale má před sebou už hotové místo a může se jen bavit, žít naprostým okamžikem, zkoušet, co je možné, bez limitů, nebo pocitů z nich.
Bylo to virtuální, ale naprosto reálné místo s reálnými pocity, "jen" tam nebylo naprosto nic negativního, nikdo nic negativního nevnímal a necítil. Byl to vyšší stav vědomí, místo vycházející z reality, pro jednoduché ovládání, místo stvořené pro nekonečnou zábavu, vycházející z toho, co lidi baví v realitě, místo pro naprostý relax. Nevím, jak to popsat, ten, kdo tam byl, nebo na podobném místě, či v podobném stavu vyššího vědomí, si to umí představit, vcítit se.
Člověk to místo plně chápe a uvědomuje si ho jen, když je přímo tam.

Po probuzení v realitě zbyde jen vzpomínka na ten pocit. Nelze to zažít tady, za normálního stavu vědomí. Vzpomínka je po probuzení vysoce intensivní, ale během několika desítek minut výrazně slábne a vše je vnímáno jako "jen sen". Zbyde jen myšlenka, nakolik to bylo reálné a jestli z toho člověk nemá jen živý pocit. Sen, realita, virtuální realita, výmysl, nebo to místo existuje?

Co z toho, co jsem teď napsala a popsala JE PRAVDA?
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 CrazyBrunette, společnost s ručením neplatným CrazyBrunette, společnost s ručením neplatným | Web | 19. července 2017 v 22:27 | Reagovat

Já jsem zažila uvědomění si snu několikrát, ale nikdy to nebylo něco takového, jak popisuješ. Většinou si uvědomím, že spím, při nějaké noční můře, ze které se nemůžu probudit a tak se během snu snažím sama sebe vzbudit... Jednou jsem dokonce vyskočila z okna, jenom abych se konečně probudila... Takže pro mě osobně to není ani trošku příjemný zážitek :-D

2 blackwish blackwish | 20. července 2017 v 14:29 | Reagovat

[1]: Taky mi to takhle začínalo, ale dá se na tom v rámci lucidních snů dobře pracovat. Já už momentálně pocity hrůzy a strachu v postatě nezažívám - jen výjimečně a určitě ne v lucidních snech. Malá rada - když se nečeho ve snu bojíš je to strach. A strach se živí zase strachem. Zkus se uvolnit, říct tomu, že se toho nebojíš, že to nechceš a zkus najít co nejvíc vnitřní síly a odhodlání na to, překonat ten strach, který není racionální . . .:)Nesnaž se probudit, ale přestat se bát. Alespoň tohle pomohlo mě.... :) Přeju krásné sny;)

3 Eva Eva | Web | 27. července 2017 v 18:06 | Reagovat

Zajímavý zážitek! Líbí se mi ta myšlenka, že bylo to místo vytvořeno jako oddych od reality :) Mě se párkrát stalo spíše něco mezi lucidním snem a astrálním cestováním.. sama nevím. O svých snech píšu na blogu, můžeš se podívat.

4 Davidgam Davidgam | E-mail | 29. července 2017 v 1:32 | Reagovat

VasTutNet точка  ru  удалим негативные отзывы о Вас,разместим положительные,Спецалист по удалению плохой негативной информации в сетиУдалить инофрмацию о себе из поисковиков Удалим всю негативную информацию ,разместим положительные отзывы.Привлечение трафика аналог яндекс директа и гугла Агентство репутации Вастутнет VasTutNet точка ру!

5 RickeyIsori RickeyIsori | E-mail | Web | 29. července 2017 v 20:46 | Reagovat

Хотите узнать подробнее, thomson holidays thailand all inclusive http://thailandi.info/samui - More info!

недорогие экскурсии в паттайе
лучшие экскурсии в паттайе отзывы
экскурсии в паттайе для детей и родителей в паттайе
бесплатные экскурсии от тез тура в паттайе
цены на экскурсии в паттайе 2017 пегас

6 AaauceMox AaauceMox | E-mail | Web | 7. srpna 2017 v 10:59 | Reagovat

Segway Verona offers tours that make sure you will enjoy a fun and immerse experience of our beloved city. We combine Segway, our innovative way of transportation, with tours in the historical city centre. Through our explorations of 1 or 2 hours, we will bring you to the most breathtaking spots, so that, if you do not stay long in Verona, we make sure that you see all of the unmissable sights!

Segway is really easy to use! It is so intuitive that it feels like an extension of the human body. To understand why, consider this: if you stand up and lean forward, so that you are out of balance, you will intuitively put your leg forward. Segway works the same way: to move forward or backward, the rider just leans slightly in such direction, and Segway will follow your movements. It is also easy to turn right or left, since the rider just has to push respectively Segway’s handlebar.

Segway is safe. Anyone over the age of 12 can join our tours, except for pregnant women. Apart from these cathegories, we encorage people of every age to try Segway, because this self-balancing object can really make your experience in Verona much more delightful! In fact, if it is hot, you will enjoy some fresh air and avoid to sweat; if it is cold, you will have the possibility of staying outside the least possible time. It is proved that our 2 hours tours show you what you will see in 6 hours walking!

All the tours start with a little training on how to use Segway, because for us safety is the priority. However, we experienced that it takes just a little practice to master on Segway! There are no required skills and, in particular, no need to be able to bicycle. There will always be a tour leader with you, guiding the whole group, so that you can enjoy the view and the tour of Verona. Audioguides (available in different languages) will provide the information you need to fully comprehend the history and architecture of our main monuments, squares and buildings.

In particular, our 2 hours tour will show you: Piazza Bra, one of the biggest squares in Italy, with the Arena, the famous Roman amphitheatre; we will then take Via Oberdan in order to see Portoni Borsari, one of the ancient entrance of the Roman city; we will firstly explore Piazza Erbe and secondly Piazza Dei Signori, two squares full of symbols and buildings with enchanting beauty, and then see Arche Scaligere. Heading to the Duomo, Verona’s Cathedral, we will pass by Santa Anastasia, next to the Conservatory of music; after that, we will have a break on Ponte Pietra, the bridge with the breathtaking view of the Roman Theatre and San Pietro Castle (and much more). On our way back, we will stop at Juliet’s house, so that you don’t forget to take pictures and write your names on the walls! We will conclude our tour with Castelvecchio, the Scaligeri castle and enjoy its amazing view of Verona.

People who went on tours with us really appreciate our flexibility: we do not have fixed tour’s hours, so we can arrange the time that fits the best. Moreover, we try to adjust the path according to your preferences, spending less time on spots you have already seen and dedicate more on your favourite sights. Read what people say about us on tripadvisor...

So, if you want to make the most out of your time in Verona, contact us or stop by our office!

OFFICE HOURS: Monday to Saturday (only closed on Sunday) from 10 am to 5 pm.

DIRECTIONS: We are located in Piazza Cittadella 11b, very close to Piazza Bra, the main square with the Arena.

From Piazza Bra you can arrive at our office on foot (3 minutes): pass under the arch of the gateway with the big clock (Portoni della Bra) and walk through Corso Porta Nuova for approximately 100

http://segwayverona.com/

7 Avito777Pt Avito777Pt | E-mail | 16. srpna 2017 v 2:15 | Reagovat

<b>Пополение баланса Авито (Avito) за 50%</b> | <b>Телеграмм @a1garant</b>

<b>Приветствую вас, дорогие друзья!</b>

Рады будем предоставить Всем вам сервис по пополнению баланса на действующие активные аккаунты Avito (а также, совершенно новые). Если Вам необходимы определенные балансы - пишите, будем решать. Потратить можно  на турбо продажи, любые платные услуги Авито (Avito).

<b>Аккаунты не Брут. Живут долго.</b>

Процент пополнения в нашу сторону и стоимость готовых аккаунтов: <b>50% от баланса на аккаунте.</b>
Если необходим залив на ваш аккаунт, в этом случае требуются логин и пароль Вашего акка для доступа к форме оплаты, пополнения баланса.
Для постоянных заказчиков гибкая система бонусов и скидок!
Гарантия:

<b>И, конечно же ничто не укрепляет доверие, как - Постоплата!!!</b> Вперед денег не просим... <b>А также, гасим Штрафы ГИБДД за 65% ...</b>

Оплата:
ЯндексДеньги, Webmoney (профессиональные счета)
Рады сотрудничеству!

Залив Авито <b>канал Телеграмм  @t.me/avito50 </b>
________

авито пакет вещей омск
пакеты +на авито купить
авито москва телевизоры акция
пополнение авито со скидкой
авито авто бесплатно

8 DannyKic DannyKic | E-mail | Web | 19. srpna 2017 v 15:09 | Reagovat

ВНИМАНИЕ!!! Ядекс и отношение к клиентам смотреть всем!!!
Посмотрел и был в ШОКЕ....
Вот ссылка на Ютуб
https://www.youtube.com/watch?v=IdYDpLcuVnA

9 Sorokh Sorokh | E-mail | 22. srpna 2017 v 22:41 | Reagovat

Топовые БЕСПЛАТНЫЕ секс игры вас ожидают все игры онлайн на  https://vk.com/porno_flash_games

P.S. - ЗАХОДИТЕ И ИГРАЙТЕ в порно флеш ИГРЫ БЕЗ РЕКЛАМЫ И ВИРУСОВ на https://vk.com/porno_flash_games

10 Soroaq Soroaq | E-mail | 22. srpna 2017 v 22:48 | Reagovat

Топовые БЕСПЛАТНЫЕ флеш порно игры размещены для вас играйте онлайн на  https://vk.com/porno_flash_games

P.S. - ЗАХОДИТЕ И ИГРАЙТЕ в порно флеш ИГРЫ БЕЗ РЕКЛАМЫ И ВИРУСОВ на https://vk.com/porno_flash_games

11 GeorgeTilla GeorgeTilla | E-mail | Web | 24. srpna 2017 v 18:09 | Reagovat

<a href=http://cyril-leytsihovich.ml/>start up mlm, что дает сетевой маркетинг</a>

12 psychedelic psychedelic | Web | 24. srpna 2017 v 23:22 | Reagovat

V té jsem pořád :-D

13 Soroqd Soroqd | E-mail | 25. srpna 2017 v 5:43 | Reagovat

СМОТРИ КАЧЕСТВЕННОЕ СЕКС ВИДЕО http://sexvipka.com/ ПОРНО ВИДЕО БЕСПЛАТНО БЕЗ РЕГИСТРАЦИИ И БЕЗ РЕКЛАМЫ НА САЙТЕ !!!
ТАК ЖЕ НЕ ПРОПУСТИ МИНЕТ ЖЕНЫ ДРУГА https://minet-pornosex.ru/ ОРАЛЬНЫЙ СЕКС БЕСПЛАТНО И БЕЗ РЕГИСТРАЦИИ !!!

ЛУЧШЕЕ ПОРНО ВИДЕО ОНЛАЙН НА ЛЮБОЙ ВКУС БЕЗ РЕКЛАМЫ И ВИРУСОВ НА САЙТЕ !!!

14 Sorory Sorory | E-mail | 25. srpna 2017 v 6:22 | Reagovat

СМОТРИ В ВЫСОКОМ КАЧЕСТВЕ ДОМАШНЕЕ ПОРНО http://sexvipka.com/ СЕКС HD БЕЗ РЕГИСТРАЦИИ И БЕЗ РЕКЛАМЫ НА САЙТЕ !!!
СМОТРИ ЛУЧШИЙ МИНЕТ https://minet-pornosex.ru/ МИНЕТ СЕСТРЫ БЕСПЛАТНО И БЕЗ РЕГИСТРАЦИИ !!!

ЛУЧШЕЕ ПОРНО ВИДЕО ОНЛАЙН НА ЛЮБОЙ ВКУС БЕЗ РЕКЛАМЫ И ВИРУСОВ НА САЙТЕ !!!

15 Sorohc Sorohc | E-mail | 25. srpna 2017 v 8:56 | Reagovat

СМОТРИ ГОРЯЧЕЕ ПОРНО С МОЛОДЫМИ http://sexvipka.com/ СЕКС ВИДЕО БЕЗ РЕГИСТРАЦИИ И БЕЗ РЕКЛАМЫ НА САЙТЕ !!!
ОБРАТИ ВНИМАНИЯ МИНЕТ ВИДЕО ОНЛАЙН https://minet-pornosex.ru/ МИНЕТ В ПЕРВЫЙ РАЗ БЕСПЛАТНО И БЕЗ РЕГИСТРАЦИИ !!!

ЛУЧШЕЕ ПОРНО ВИДЕО ОНЛАЙН НА ЛЮБОЙ ВКУС БЕЗ РЕКЛАМЫ И ВИРУСОВ НА САЙТЕ !!!

16 Soroij Soroij | E-mail | 25. srpna 2017 v 9:22 | Reagovat

СМОТРИ ГОРЯЧЕЕ ПОРНО ВИДЕО http://sexvipka.com/ СЕКС ВИДЕО БЕЗ РЕГИСТРАЦИИ И БЕЗ РЕКЛАМЫ НА САЙТЕ !!!
ТАК ЖЕ НЕ ПРОПУСТИ ГЛУБОКИЙ МИНЕТ https://minet-pornosex.ru/ ГЛУБОКИЙ МИНЕТ БЕСПЛАТНО И БЕЗ РЕГИСТРАЦИИ !!!

ЛУЧШЕЕ ПОРНО ВИДЕО ОНЛАЙН НА ЛЮБОЙ ВКУС БЕЗ РЕКЛАМЫ И ВИРУСОВ НА САЙТЕ !!!

17 Sororf Sororf | E-mail | 25. srpna 2017 v 14:17 | Reagovat

СМОТРИ ЛУЧШЕЕ ПОРНО БЕСПЛАТНО http://sexvipka.com/ ПОРНО ВИДЕО ОНЛАЙН БЕЗ РЕГИСТРАЦИИ И БЕЗ РЕКЛАМЫ НА САЙТЕ !!!
СМОТРИ ШИКАРНЫЙ МИНЕТ https://minet-pornosex.ru/ МИНЕТ ВИДЕО БЕСПЛАТНО И БЕЗ РЕГИСТРАЦИИ !!!

ЛУЧШЕЕ ПОРНО ВИДЕО ОНЛАЙН НА ЛЮБОЙ ВКУС БЕЗ РЕКЛАМЫ И ВИРУСОВ НА САЙТЕ !!!

18 Sorozq Sorozq | E-mail | 25. srpna 2017 v 16:04 | Reagovat

СМОТРИ ЛУЧШЕЕ СЕКС ВИДЕО ОНЛАЙН http://sexvipka.com/ ПОРНО ВИДЕО БЕЗ РЕГИСТРАЦИИ И БЕЗ РЕКЛАМЫ НА САЙТЕ !!!
ТАК ЖЕ НЕ ПРОПУСТИ ГЛУБОКИЙ МИНЕТ https://minet-pornosex.ru/ ШИКАРНЫЙ МИНЕТ БЕСПЛАТНО И БЕЗ РЕГИСТРАЦИИ !!!

ЛУЧШЕЕ ПОРНО ВИДЕО ОНЛАЙН НА ЛЮБОЙ ВКУС БЕЗ РЕКЛАМЫ И ВИРУСОВ НА САЙТЕ !!!

19 Sorogu Sorogu | E-mail | 25. srpna 2017 v 16:27 | Reagovat

СМОТРИ ГОРЯЧЕЕ ДОМАШНЕЕ ПОРНО http://sexvipka.com/ ПОРНО БЕСПЛАТНО БЕЗ РЕГИСТРАЦИИ И БЕЗ РЕКЛАМЫ НА САЙТЕ !!!
ОБРАТИ ВНИМАНИЯ СОЧНЫЙ МИНЕТ https://minet-pornosex.ru/ СОЧНЫЙ МИНЕТ БЕСПЛАТНО И БЕЗ РЕГИСТРАЦИИ !!!

ЛУЧШЕЕ ПОРНО ВИДЕО ОНЛАЙН НА ЛЮБОЙ ВКУС БЕЗ РЕКЛАМЫ И ВИРУСОВ НА САЙТЕ !!!

20 Sorojq Sorojq | E-mail | 25. srpna 2017 v 17:13 | Reagovat

СМОТРИ КАЧЕСТВЕННОЕ ДОМАШНЕЕ ПОРНО http://sexvipka.com/ ПОРНО С МОЛОДЫМИ БЕЗ РЕГИСТРАЦИИ И БЕЗ РЕКЛАМЫ НА САЙТЕ !!!
ТАК ЖЕ НЕ ПРОПУСТИ ШИКАРНЫЙ МИНЕТ https://minet-pornosex.ru/ МИНЕТ HD БЕСПЛАТНО И БЕЗ РЕГИСТРАЦИИ !!!

ЛУЧШЕЕ ПОРНО ВИДЕО ОНЛАЙН НА ЛЮБОЙ ВКУС БЕЗ РЕКЛАМЫ И ВИРУСОВ НА САЙТЕ !!!

21 Sorodd Sorodd | E-mail | 26. srpna 2017 v 1:53 | Reagovat

СМОТРИ ГОРЯЧЕЕ ПОРНО ВИДЕО БЕСПЛАТНО http://sexvipka.com/ ПОРНО С МОЛОДЫМИ БЕЗ РЕГИСТРАЦИИ И БЕЗ РЕКЛАМЫ НА САЙТЕ !!!
ТАК ЖЕ НЕ ПРОПУСТИ ГЛУБОКИЙ МИНЕТ https://minet-pornosex.ru/ ШИКАРНЫЙ МИНЕТ БЕСПЛАТНО И БЕЗ РЕГИСТРАЦИИ !!!

ЛУЧШЕЕ ПОРНО ВИДЕО ОНЛАЙН НА ЛЮБОЙ ВКУС БЕЗ РЕКЛАМЫ И ВИРУСОВ НА САЙТЕ !!!

22 MariaTar MariaTar | E-mail | Web | 29. srpna 2017 v 4:32 | Reagovat

Хотите как-то разнообразить вашу сексуальную жизнь? Добиться совершенно новых ощущений позволят игрушки для взрослых

Один из самых популярных методов достичь сильных ощущений – <a href="https://afroditalove.ru/category/vibromassazher-vibrator/">купить вибратор</a>. С его помощью достаточно проcто добиться дополнительной симуляции особо чувствительных зон. Только не пользуйтесь им в одиночку, доверьтесь своей второй половине. Это значительно укрепит вашу эмоциональную связь и поможет стать более открытыми и раскованными друг с другом.</p>
Также среди секс-игрушек распространены наручники, эрекционные кольца, различные стимуляторы и смазки. Начните с чего-нибудь одного, не бойтесь эксперементировать с разными вариантами, и вы обязательно сможете отыскать то, что придется по вкусу вам и партнеру.</p>
Стоит заметить: <a href="https://afroditalove.ru/category/prezervativy/">купить презервативы</a>, вагинальные шарики, фаллоиммитаторы, вакуумные помпы, и прочие <a href="https://afroditalove.ru/">секс-игрушки</a> вы можете в интернет-магазине «Афродита» (afroditalove.ru).</p>

23 ┼Eleanore Inkake Samanthe Lune┼ ┼Eleanore Inkake Samanthe Lune┼ | Web | 15. září 2017 v 19:57 | Reagovat

Pekny blog

24 BlopSquack BlopSquack | E-mail | Web | 21. září 2017 v 21:33 | Reagovat

payday cash loan
<a href="http://loansvtna.org/">cash advance</a>
financial
<a href=http://loansvtna.org/>payday loans</a> ’

25 BbecMeenia BbecMeenia | E-mail | Web | 22. září 2017 v 0:41 | Reagovat

same day payday loans direct lenders
<a href="http://paydayvax.org/">online payday loans</a>
bad credit payday loans
<a href="http://paydayvax.org/">payday loans online</a> ’

26 Scrbaxioca Scrbaxioca | E-mail | Web | 22. září 2017 v 21:15 | Reagovat

cialis long term effects
<a href="http://cialisofkl.com/">cialis buy</a>
cialis 5mg daily
<a href=http://cialisofkl.com/>cialis generic</a> ’

27 Ffvalmore Ffvalmore | E-mail | Web | 23. září 2017 v 9:31 | Reagovat

cialis uk pharmacy
<a href="http://cialisovnnc.com/">cialis generic</a>
order cialis online no prescription
<a href=http://cialisovnnc.com/>buy cialis</a> ’

28 Lvvdgrooli Lvvdgrooli | E-mail | Web | 26. září 2017 v 18:12 | Reagovat

viagra safe - https://viagraciom.com
viagra drug <a href=https://viagraciom.com>generic viagra</a> ’

29 Krtpmousty Krtpmousty | E-mail | Web | 27. září 2017 v 9:51 | Reagovat

cialis soft tabs canada - http://haycialis.com/
usa cialis <a href=http://haycialis.com/>cheap cialis</a> ’

30 FvthsMeenia FvthsMeenia | E-mail | Web | 28. září 2017 v 21:25 | Reagovat

debt settlement companies
<a href="https://cashrvyn.com/">payday advances</a>
for online payday loans
<a href="https://cashrvyn.com/">payday advances</a> ’

31 IkmeSquack IkmeSquack | E-mail | Web | 28. září 2017 v 21:32 | Reagovat

can a payday loan garnish my wages
<a href="https://paydayrvjlo.com/">bad credit payday loans</a>
canadian payday loan
<a href=https://paydayrvjlo.com/>bad credit payday loans</a> ’

32 FebbMeenia FebbMeenia | E-mail | Web | 30. září 2017 v 17:26 | Reagovat

cash advances
<a href="https://paydaykmae.com">payday advances</a>
payday loan in texas
<a href="https://paydaykmae.com">payday advances</a> ’

33 Fvrcabsodo Fvrcabsodo | E-mail | Web | 30. září 2017 v 23:19 | Reagovat

guaranteed online personal loans
<a href="https://cashadvanceamericasev.org">pay day loan</a>
100 no fax payday loan
<a href=https://cashadvanceamericasev.org>3 month payday loans</a> ’

34 Lqvzisleepe Lqvzisleepe | E-mail | Web | 1. října 2017 v 0:14 | Reagovat

bad credit no payday loans
<a href="https://leopaydayadvanceonlinefastpayday.org">pay day loan</a>
installments loans
<a href=https://leopaydayadvanceonlinefastpayday.org>payday loans online</a> ’

35 FwjjSquack FwjjSquack | E-mail | Web | 3. října 2017 v 20:29 | Reagovat

online bank account
<a href="https://paydayllae.com/">payday loans online same day</a>
direct online lender
<a href=https://paydayllae.com/>pay day loan</a> ’

36 Debxshiext Debxshiext | E-mail | Web | 5. října 2017 v 4:18 | Reagovat

viagra cost - http://sexviagen.com/
soft tabs viagra <a href="http://sexviagen.com/">viagra price</a> ’

37 Vbwgxpreoge Vbwgxpreoge | E-mail | Web | 5. října 2017 v 4:18 | Reagovat

personal loans no credit - https://paydayllae.com/
small payday loans <a href=https://paydayllae.com/>payday loans online same day</a> ’

38 SlavaBwe SlavaBwe | 6. října 2017 v 0:55 | Reagovat

Hello everyone! Lately I have been battling with a lot of hardships. Friends and doctors keep telling me I should consider taking meds, so I may as well <a href=http://firmgains.com/drugs/zaleplon-vs-zolpidem>this</a> and see how it goes. Problem is, I haven't taken it for a while, and don't wanna get back to it, we'll see how it goes.

39 AlysonBqg AlysonBqg | E-mail | Web | 8. října 2017 v 20:58 | Reagovat

Hey all! Lately I have been battling with a lot of Problems. Friends and doctors keep telling me I should consider taking pills, so I may as well <a href=https://www.snowdonrailway.co.uk/phpunit/tramadol-and-xanax>read more</a> and see how it goes. Problem is, I haven't taken it for a while, and don't wanna get back to it, we'll see how it goes.

40 Bbtbabsege Bbtbabsege | E-mail | Web | 12. října 2017 v 10:28 | Reagovat

discount viagra
<a href="http://viagraonline-getonl.com/">discount viagra</a>
order viagra
<a href=http://viagraonline-getonl.com/>viagra online</a> ’

41 Avito321mub Avito321mub | E-mail | 21. října 2017 v 15:00 | Reagovat

<b>Пополение баланса Авито (Avito) за 50%</b> | <b>Телеграмм @a1garant</b>

<b>Приветствую вас, дорогие друзья!</b>

Всегда рады предоставить Всем вам услуги по пополнению баланса на действующие активные аккаунты Avito (а также, абсолютно новые). Если Вам необходимы определенные балансы - пишите, будем решать. Потратить можно  на турбо продажи, любые платные услуги Авито (Avito).

<b>Аккаунты не Брут. Живут долго.</b>

Процент пополнения в нашу сторону и стоимость готовых аккаунтов: <b>50% от баланса на аккаунте.</b>
Если необходим залив на ваш аккаунт, в этом случае требуются логин и пароль Вашего акка для доступа к форме оплаты, пополнения баланса.
Для постоянных заказчиков гибкая система бонусов и скидок!

<b>Гарантия: </b>

<b>И, конечно же ничто не укрепляет доверие, как - Постоплата!!!</b> Вперед денег не просим...

Рады сотрудничеству!

<b>Заливы на балансы Авито</b>
________

если заблокирован аккаунт на авито
кидают на деньги на авито
как восстановить аккаунт по номеру телефона на авито
поменять аккаунт на авито
удалить аккаунт на авито если он заблокирован

42 ElvaPql ElvaPql | E-mail | Web | 14. listopadu 2017 v 23:41 | Reagovat

Hey guys!!!
designs and builds specialty lines of lead oxide production equipment, material handling systems, battery related process machinery, parts, and accessories for the battery, pigment, glass, and chemical industries.  http://techbasys.com offers technical application and engineering services to help the customer acheive maximum benefit from their equipment and manufacturing processes.

43 ElvaSzz ElvaSzz | E-mail | Web | 27. listopadu 2017 v 14:41 | Reagovat
44 Lssbdcabsege Lssbdcabsege | E-mail | Web | 4. prosince 2017 v 20:08 | Reagovat

viagra 100 mg dose
http://canadiannowv.com/
how to take viagra
<a href="http://canadiannowv.com/free-viagra/">viagra price</a>
viagra sales

45 Lssnbdcabsege Lssnbdcabsege | E-mail | Web | 5. prosince 2017 v 22:58 | Reagovat

viagra price comparison
http://canadiannowv.com/
viagra sales online
<a href=http://canadiannowv.com/>order viagra</a>

46 Jthasgwabsodo Jthasgwabsodo | E-mail | Web | 25. prosince 2017 v 22:23 | Reagovat

online payday loan lenders
<a href="https://cashadvancevtg.com/">payday loans near me</a>
consolidate student loans
<a href=https://cashadvancevtg.com/>payday loan online</a>

47 GsdbcEpinny GsdbcEpinny | E-mail | Web | 26. prosince 2017 v 1:28 | Reagovat

installment loan
<a href="https://xxepayday.com/">payday loans no credit check</a>
bad credit instant payday loans
<a href=https://xxepayday.com/>cash advance loans</a>

48 DsbgMeenia DsbgMeenia | E-mail | Web | 28. prosince 2017 v 21:33 | Reagovat

cash advance payday loan
<a href="https://paydayploansonline.org/">pay day loan</a>
military payday loans no
<a href="https://paydayploansonline.org/">pay day loans</a>

49 DsbgbMeenia DsbgbMeenia | E-mail | Web | 29. prosince 2017 v 20:04 | Reagovat

internet payday loans
<a href="https://bestbtpaydayloans.org/">payday loans online</a>
bad credit loans online
<a href="https://bestbtpaydayloans.org/">payday loan online</a>

50 DnbcMeenia DnbcMeenia | E-mail | Web | 2. ledna 2018 v 10:23 | Reagovat

anyday payday loans
<a href="https://paydaynnoo.org/">bad credit loan</a>
get personal loan bad credit
<a href="https://paydaynnoo.org/">3 month payday loans</a>

51 Jbscabsodo Jbscabsodo | E-mail | Web | 4. ledna 2018 v 13:46 | Reagovat

30 day payday loans online
<a href="https://paydayacerloans.com/">cash advances</a>
1 hour payday loans no credit check
<a href=https://paydayacerloans.com/>get installment loan</a>

52 DndMeenia DndMeenia | E-mail | Web | 4. ledna 2018 v 22:21 | Reagovat

online payday loans
<a href="https://paydayvtulo.org/">payday loan online</a>
aussie payday loans
<a href="https://paydayvtulo.org/">online payday loan</a>

53 DcxMeenia DcxMeenia | E-mail | Web | 5. ledna 2018 v 21:52 | Reagovat

payday advance direct lender
<a href="https://loansbadzwe.org/">cash advance loans</a>
best payday loan website
<a href="https://loansbadzwe.org/">personal loans</a>

54 Ecfvwredia Ecfvwredia | E-mail | Web | 27. ledna 2018 v 3:01 | Reagovat

buying viagra http://viasergeneric.com/  OK’

55 Mhtenaply Mhtenaply | E-mail | Web | 1. února 2018 v 15:50 | Reagovat

OK’ https://cashadvanceonline.us.org/
best debt consolidation loan <a href="https://cashadvanceonline.us.org/">bad credit payday loans</a>

56 PsaGeara PsaGeara | E-mail | Web | 10. února 2018 v 1:48 | Reagovat

OK’
<a href="https://writebusinessplanatb.org/">writing business plans</a>
american history homework help
https://writebusinessplanatb.org/ - create business plan

57 TummaTivy TummaTivy | E-mail | Web | 14. února 2018 v 3:33 | Reagovat

holy water viagra
<a href=http://viagrauga.com/>viagra sales</a>
taking viagra not needed
<a href="http://www.viagrauga.com/">purchase viagra</a>
holland and barrett viagra

58 Mndenaply Mndenaply | E-mail | Web | 20. února 2018 v 23:15 | Reagovat

OK’ https://loanonline.us.org/
debt consolidation <a href="https://loanonline.us.org/">direct loan lenders online</a>

59 GrdEsows GrdEsows | E-mail | Web | 22. února 2018 v 14:14 | Reagovat

Hi!
<a href="http://buycialisomskc.com/">buy cialis</a>
cialis 5mg
<a href=http://buycialisomskc.com/>buy cialis</a> OK’

60 Brcsoycle Brcsoycle | E-mail | Web | 22. února 2018 v 16:03 | Reagovat

Hi! All!
<a href="http://cialisonlineoansx.com/"></a>
buy cialis pills
<a href="http://cialisonlineoansx.com/">cialis</a> OK’

61 LqxEsows LqxEsows | E-mail | Web | 27. února 2018 v 4:14 | Reagovat

Hi!
<a href="http://cialisovnnc.com/">cialis online</a>
cialis uk pharmacy
<a href=http://cialisovnnc.com/>buy cialis</a> OK’

62 Lqhsoycle Lqhsoycle | E-mail | Web | 27. února 2018 v 5:26 | Reagovat

Hi! All!
<a href="http://retcialis.com/"></a>
cialis order
<a href="http://retcialis.com/">cialis generic</a> OK’

63 DvsExilk DvsExilk | E-mail | Web | 27. února 2018 v 22:55 | Reagovat

online pharmacy viagra
<a href=http://cheaperectilepills.com/>viagra</a>
viagra online australia
<a href="http://cheaperectilepills.com/">male erectile dysfunction</a> OK’

64 GntEsows GntEsows | E-mail | Web | 16. března 2018 v 22:17 | Reagovat

<a href="http://prinivilbuyusa.com/">cialis generic online</a>
buy prinivil
<a href=http://prinivilbuyusa.com/>cialis online</a> OK’

65 HnnAnype HnnAnype | E-mail | Web | 22. března 2018 v 19:56 | Reagovat

<a href="https://needmoney.us.com/">i need fast cash</a>
student loan calculator <a href="https://needmoney.us.com/">money loan</a>
OK’

66 HnbExilk HnbExilk | E-mail | Web | 29. března 2018 v 17:34 | Reagovat

online viagra
<a href=http://vigraviagra.com/>viagra online</a>
viagra online uk
<a href="http://vigraviagra.com/">cheap viagra</a> OK’

67 Lahapozy Lahapozy | E-mail | Web | 3. dubna 2018 v 22:04 | Reagovat

Dengue virus is of four types. buy female viagra <a href="http://viagra-onlinenas.com/">buy viagra online canada</a> cheapest viagra online <a href=http://viagra-onlinenas.com/>viagra online prescription</a>  Sometimes, a woman must deliver early. OK’

68 bsrAntah bsrAntah | E-mail | Web | 14. dubna 2018 v 13:52 | Reagovat

cheapest brand viagra <a href="http://fviagrajjj.com/#">viagra cost canada</a> erectile dysfunction viagra <a href="http://fviagrajjj.com/#">viagra england</a> OK’

69 fdwAntah fdwAntah | E-mail | Web | 17. dubna 2018 v 16:11 | Reagovat

buy cheap purchase uk viagra <a href="http://viagraveikd.com/#">viagra</a> what would happen if a girl took viagra <a href="http://viagraveikd.com/#">viagra</a>

70 bsfglype bsfglype | E-mail | Web | 3. května 2018 v 3:33 | Reagovat

best price viagra <a href="http://viagrapfhze.com/#">buy viagra online</a> generic viagra online <a href=http://viagrapfhze.com/#>order viagra online</a>

71 vsfUrique vsfUrique | E-mail | Web | 6. května 2018 v 23:23 | Reagovat

where can i buy viagra <a href="http://fviagrajjj.com/#">buying viagra online</a> how to buy viagra <a href="http://fviagrajjj.com/#">online pharmacy viagra</a>

72 bsdglype bsdglype | E-mail | Web | 18. května 2018 v 22:50 | Reagovat

Disturbances in eating and sleeping patterns. in sex.The efficiency of the medicines when you <a href="http://viagrajoili.com/#">online viagra</a> from these pharmacies These tumors are different from pineal astrocytic tumors.,Pain and irritation can last up two weeks or longer. ED gone with our newest product at <a href=http://viagrajoili.com/#>viagra online cheap</a> when you can get it cheap Such events include, but are not limited to, experiencing or witnessing sexual assaults, accidents, military combat, natural disasters such as earthquakes , or unexpected deaths of loved ones., Cervical cancer is caused by certain types of HPV, a very common sexually transmitted infection. http://viagrajoili.com/ For more information check the links below.

73 bcxspout bcxspout | E-mail | Web | 4. června 2018 v 12:19 | Reagovat

womens viagra <a href="http://viagraazmhj.com/#">viagra online prescription free</a> viagra price <a href="http://viagraazmhj.com/#">viagra online prescription free</a>

74 vxdglype vxdglype | E-mail | Web | 6. června 2018 v 3:17 | Reagovat

what is viagra <a href="http://setviagraeja.com/#">viagra</a> viagra oral <a href=http://setviagraeja.com/#>viagra generic</a>

75 pazelopy pazelopy | E-mail | Web | 8. června 2018 v 2:04 | Reagovat

viagra alternative <a href="http://viagrapfhze.com/#">viagra online</a> viagra soft <a href=http://viagrapfhze.com/#>online viagra</a>

76 hfuglype hfuglype | E-mail | Web | 8. června 2018 v 2:52 | Reagovat

uk viagra <a href="http://sexviagen.com/#">viagra online no prescription</a> viagra pharmacy <a href=http://sexviagen.com/#>cheap viagra canada</a>

77 nfsglype nfsglype | E-mail | Web | 9. června 2018 v 12:09 | Reagovat

online pharmacy viagra <a href="https://holidayrentallorgues.com/">order generic viagra</a> viagra generic online <a href=https://holidayrentallorgues.com/>what is viagra</a>

78 nreglype nreglype | E-mail | Web | 11. června 2018 v 0:30 | Reagovat

alternative to viagra <a href="http://susamsokagim.com">pharmacy viagra</a> viagra stories <a href=http://susamsokagim.com>viagra how it works</a>

79 nfgglype nfgglype | E-mail | Web | 11. června 2018 v 5:10 | Reagovat

cheapest generic viagra <a href="http://mo-basta.org">viagra sale</a> viagra doses <a href=http://mo-basta.org>viagra alternative</a>

80 xcbspout xcbspout | E-mail | Web | 12. června 2018 v 0:17 | Reagovat

generic viagra <a href="http://emtpartsstore.com/">online viagra</a> buy generic viagra <a href="http://emtpartsstore.com">cheapest viagra online</a>

81 xbcspout xbcspout | E-mail | Web | 13. června 2018 v 1:59 | Reagovat

payday loans bad credit <a href="https://onlineloan.us.org">loans online</a> direct online lender <a href="https://onlineloan.us.org">payday loans online</a>

82 bsdglype bsdglype | E-mail | Web | 13. června 2018 v 2:50 | Reagovat

applying for a payday loan <a href="https://onlinepaydayloan.us.org">advance cash payday loan</a> bill consolidation loans <a href=https://onlinepaydayloan.us.org>cash advance lenders</a>

83 nnrglype nnrglype | E-mail | Web | 16. června 2018 v 12:41 | Reagovat

cialis online no prescription <a href="http://fundeconp.org/">п»їcialis</a> buy tadalafil online <a href=http://fundeconp.org/>generic cialis</a>

84 lllelopy lllelopy | E-mail | Web | 16. června 2018 v 17:32 | Reagovat

viagra purchase <a href="http://genericonlineviaqra.com/"> viagra online without prescription</a> viagra soft pills <a href=http://genericonlineviaqra.com> buy generic viagra</a>

85 nnqglype nnqglype | E-mail | Web | 25. června 2018 v 5:21 | Reagovat

best generic viagra <a href="https://newviagrakfv.com/">how viagra works</a> buy viagra pills <a href=https://newviagrakfv.com/>free viagra sample</a>

86 fbfZoomb fbfZoomb | E-mail | Web | 6. července 2018 v 12:53 | Reagovat

buy cheap cialis <a href="http://cialisserfher.com/">buy cialis online</a> cialis 20 mg <a href="http://cialisserfher.com/">buy cialis online</a>

87 mumTorse mumTorse | E-mail | Web | 6. července 2018 v 19:04 | Reagovat

cialis generic <a href="http://besiktasboschservis.com/">cialis</a> buy cheap cialis <a href="http://besiktasboschservis.com/">online cialis</a>

88 muntrife muntrife | E-mail | Web | 27. července 2018 v 23:39 | Reagovat

viagra <a href="http://viagraveikd.com/#">viagra reviews</a> cheapest viagra <a href="http://viagraveikd.com/#">viagra for sale</a>

89 bfcDrips bfcDrips | E-mail | Web | 4. srpna 2018 v 19:15 | Reagovat

viagra suppliers <a href="http://www.movietrailershd.org/">get viagra</a> cheap viagra pills <a href="http://www.movietrailershd.org/">buy viagra</a>

90 bfdCrodo bfdCrodo | E-mail | Web | 4. srpna 2018 v 21:05 | Reagovat

viagra pills <a href="http://mo-basta.org/">viagra prices</a> mail order viagra <a href=http://mo-basta.org/>discount viagra</a>

91 byhtrife byhtrife | E-mail | Web | 5. srpna 2018 v 5:30 | Reagovat

generic viagra online pharmacy <a href="http://www.bitcapblog.com/">viagra for sale</a> cheap viagra 100mg <a href="http://www.bitcapblog.com/">order viagra online</a>

92 Tezryfub Tezryfub | E-mail | Úterý v 21:17 | Reagovat

cbd without thc benefits
http://bestcbdoil4pain.com - cbd
  cannabidiol defenition
<a href="http://bestcbdoil4pain.com">cannabis oil
</a> - cbd tincture uses
cbd defenition

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama